درباره ما

طرح باران یک آژانس تبلیغاتی فعال در تمام زمینه‌های تبلیغاتی همچون تحقیقات بازار، استراتژی برند، استراتژی کمپین‌های ارتباطی، ایده پردازی، آتلیه طراحی، برنامه ریزی رسانه‌، تولید و پخش آگهی‌های تلویزیونی و ... است.

طرح باران یک آژانس تبلیغاتی فعال در تمام زمینه‌های تبلیغاتی همچون تحقیقات بازار، استراتژی برند، استراتژی کمپین‌های ارتباطی، ایده پردازی، آتلیه طراحی، برنامه ریزی رسانه‌، تولید و پخش آگهی‌های تلویزیونی و ... است.

 ما اینجا هفت قدم را تا رسیدن به آنچه مشتری می‌خواهد طی می‌کنیم:

قدم اول:

جلسات بریف و مشاوره‌ی تبلیغاتی اولین قدم ما برای نزدیک شدن و شناخت هرچه بیشتر مشتری‌هایمان است. این جلسات خیلی دوستانه و صمیمی بین چند نماینده از بخش‌های مختلف شرکت و مشتری برگزار می‌شود. صمیمیت  اصل استوار این جلسات است تا مشتری بتواند هرچه راحت‌تر و به زبان ساده‌تر از دغدغه‌هایش برای ما حرف بزند تا ما اطلاعات جامع‌تری از او دریافت کنیم. محوریت گفتگوی این جلسات سوالات اصلی ما از مشتری است:

    محصول و یا خدمات شما چیست؟

    چه خصوصیات و امتیازات ویژه‌ای دارید؟

    چه امتیازی برای مخاطب دارید و یا به زبان ساده‌تر چه مشکلی از مخاطب را با محصولتان رفع می‌کنید؟

    هدفتان از تبلیغات چیست؟

    شخصیت برند شما چیست؟

    چقدر بودجه برای تبلیغات دارید؟

    در چه بازه‌ی زمانی می‌خواهید شروع به تبلیغات کنید؟

و سوالاتی که از دل این گفتگو بیرون می‌آیند و زمینه را برای شناخت هرچه بیشتر مشتری برای ما فراهم می‌آورند.

قدم دوم:

بعد از گردآوری اطلاعات لازم از مشتری نوبت به شروع کار تیم استراتژی و تحقیقات ماست. تیم استراتژی شروع به تحقیق در بازار می‌کند تا رقبای برند را پیدا کند. کلیه‌ی فعالیت‌های تبلیغاتی آن‌ها را تحلیل  می‌کند تا تاثیرش را در جایگاه برند در ذهن مخاطب بررسی کنند.

قدم سوم:

در این مرحله ما تمام اطلاعات لازم برای رسیدن به یک مسیر هدفمند برای شروع تبلیغات برند را داریم. ما می‌دانیم که مشتری به دنبال یک کمپین تبلیغاتی جامع است و یا تنها به یک آگهی تلویزیونی بسنده می‌کند. پس بریف کاملی با استراتژی منسجم و هدفمند می‌نویسیم تا در اختیار گروه ایده‌پردازی  قرار بگیرد.

قدم چهارم:

حالا نوبت تیم خلاقه‌ی شرکت ماست که تیم جوان، خوش فکر و نوآوری‌ست. این تیم طبق بریفی که به آن‌ها داده شده است و بر اساس روند استراتژی که برای برند تعیین شده شروع به ایده‌پردازی در حوزه‌های مختلف BTL- ATL  می‌کند که شامل آرت ورک، سناریو، طراحی برندینگ، شعار و ... است.

قدم پنجم:

تمام ایده‌های بیرون آمده از دل اتاق فکر ما برای ارائه به مشتری تبدیل به یک کمپین جامع و کامل می‌شوند و بنا به انتخاب مشتری در جلسه‌ای حضوری و یا غیرحضوری به آنها ارائه می‌شود. بعد از انتخاب ایده‌های برگزیده توسط مشتری، ما وارد مرحله‌ی اصلی تولید می‌شویم. این مرحله می‌تواند شامل تهیه و ساخت یک تیزر تبلیغاتی، اجرای کمپین محیطی بر روی بیلبوردهای سطح شهر و یا تلفیقی از هر دو باشد.

 قدم ششم:

شرکت ما در فاز تولید، تمام ایده‌های تایید شده توسط مشتری را به آتلیه‌ی گرافیک، تیم استوری بورد، ماکت سازی و تولید می‌سپارد و در لحظه به لحظه‌ی فرآیند تبدیل ایده به اجرا، مشتری را در جریان قرار می‌دهد تا رضایت تمام و کمال او را داشته باشد.

قدم هفتم:

در این قدم که خوان آخر ماست، تیم برنامه‌ریزی رسانه‌‌ وارد عمل می‌شود که طبق بودجه‌بندی تعیین شده از سوی مشتری برای پخش در رسانه برنامه‌ریزی می‌کند و این برنامه را با تایید مشتری به مرحله‌ی اجرا در‌می‌آورد.

در طول این مسیر هفت قدمی؛ ماموریت، چشم‌انداز و ارزش‌های طرح باران، تلاشی صادقانه‌ست تا مشتری‌هایش را راضی نگه داشته و درکنارشان رشد کند.