بانک ملی (ریتم امنیت)

بانک ملی، تعطیلات نوروز و کمپینی در حوزه مسئولیت اجتماعی. در فضای مجازی با برگزاری یک مسابقه از مردم خواسته شد که در هنگام رانندگی حتمن کمربند ببندند، عکس و فیلم بگیرند و با هشتگ تعریف شده به اشتراک بگذارند تا در پایان تعطیلات در قرعه‌کشی بانک ملی شرکت داده شوند.

تبلیغات محیطی

بانک ملی - ریتم امنیت

 

تبلیغات دیجیتال

به عنوان مسئولیت اجتماعی بانک ملی ایران، در ۴ روز پایانی سال ۹۷ و ۱۵ روز آغازین سال جدید، دعوت از مردم به پیوستن به پویش #ریتم_امنیت و بستن کمربند خودرو تعریف شد. ویدئویی برای دعوت به پویش و انتشار آن در فضای دیجیتال ساخته شد. هدف از این کمپین در نگاه اول جذب مشارکت مردم و ارسال ویدئو یا عکس از بستن کمربند ایمینی خودرو بود؛ اما این بهانه ای بود برای اهدافی بزرگتر. انتخاب سلبریتی ها و اینفلوئنسرهای محبوب مخاطبین در اینستاگرام، همراه کردن آنها با این پویش و انتشار گسترده آن در پیج های پربازدید و پر مخاطب، در برنامه اجرایی تیم دیجیتال طرح باران قرار گرفت. حاصل کار مشارکت کم نظیر مخاطبین اینستاگرام و ارسال ویدئو و عکس با هشتگ #ریتم_امنیت بود. در این کمپین اعداد و ارقام مهم نبوده و نیست.... چیزی که مهم است تحقق مسئولیت اجتماعی بانک ملی ایران و مشارکت طرح باران در امر توجه بیشتر به حفظ امنیت بود.

 

بازخورد کمپین UGC ریتم امنیت بانک ملی ایران / ۲۶ اسفند الی ۱۵ فروردین

 

۱۶۱نوبت پست

۴٬۰۰۰ساعت حضور

۱٬۸۰۰٬۰۰۰بازدید

رامبد جوان و نیوشا ضغیمی

همکاری با سلبریتی

۴اینفلونسر

۹۰۰٬۰۰۰بازدید

تولید و انتشار پست مشارکت

میزان مشارکت مخاطبین در پویش ریتم امنیت بانک ملی ایران: بیش از ۵۸ هزار کامنت و ۱٬۱۹۶ پست برای هشتگ #ریتم_امنیت و ارسال ۸۵۶ ویدئو بصورت دایرکتر

 

 طراحی محتوا جهت تبلیغات ديجيتال کمپین ریتم امنیت بانک ملی